AKCIÓ Sötétkék kihúzható sarokkanapé ZENOVA 220x140 cm, dupla oldalú II. osztály KRONOS 09
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kanapé anyaga
- Váz: Forgácslap, tömör fa
- Huzat: Kronos 09
- Huzat színe: Sötétkék
- Huzat összetétele: 100% Poliészter
- Huzat anyaga: Velúr szövet
- Kopásállóság (Martindale): 50 000
- Ülőhely típusa: Hab töltet
- Hab típusa: Poliuretán hab T30
- Lábak: Műanyag
A kanapé Kronos szövettel van kárpitozva, amely kellemes és sima felületet biztosít, finom fényűvel. Legnagyobb előnyei közé tartozik a 270 g/m2 magas grammsúly, a színállóság és a kopásállóság. Az ülőhelyeket elasztikus poliuretán hab alkotja, amely kényelmes ülést biztosít. A szerkezetet szilárd forgácslap és tömör fa alkotja.
A kanapé méretei
- Kialakítás: Sarok ülőgarnitúra
- Sarok: Univerzális
- Szélesség: 220 cm
- Mélység: 140 cm
- Magasság: 85 cm
- Ülésmagasság: 37 cm
- Ülőhely mélysége: 71 cm
- Alvófelület: 130 x 200 cm
Felszereltség
- Tároló hely: Igen (a kanapé ülőrésze alatt)
- Ágy funkció: Igen
- Leválasztható támasztó párnák: 3 db
- Díszpárnák: 2 db
Szétszerelt állapotban szállítjuk.
Megjegyzés: Az ülőrész belsejében lévő forgácslap dekoráció eltérhet a termékfotótól.
Kronos
Samet a finom felület rövid szálú Kronos szövetet az úgynevezett velúr anyagok közé sorolja. A kellemes tapintású textília finom fényű és árnyékoló hatással bír. Tulajdonságai miatt a Kronos anyagot kárpitos huzatként használják. A Kronos textília előnye az is, hogy ellenáll a fénynek. Természetes fény hatására a színek jelentősen nem változtatják meg kinézetüket. Javasoljuk speciális kárpitos bútor tisztítószerek használatát. 100% poliészterből készült közepes grammsúlyú 270 g/m2. Az alkalmazott szövetek egyik fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, az úgynevezett Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy egy bizonyos ciklus számát követően az anyag kopás jeleit mutatja. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Kronos anyagnak 50.000 ciklusa van. A háztartásokban használatos szokásos szövetek körülbelül 20.000 ciklussal rendelkeznek.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Mélység: | 140 cm |
| ? Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 220 cm |
| Forma: | Sarok |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kanapé fekvőfelület: | 130 x 200 cm |
| Karfák: | Karfákkal |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Nagyság: | Háromszemélyes |
| Sarok típusa: | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Teherbírás: | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Ülésmagasság: | 37 cm |
| Ülésmélység: | 71 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
