AKCIÓ sötétbarna U alakú ülőgarnitúra SMART COSARO 295x140 cm II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Kanapé anyag
- Keretrendszer: Fa, faforgácslap
- Huzat: POSO 06
- Huzat színe: Sötétbarna
- Huzat összetétele: 100% poliészter
- Huzat anyaga: Manzsett (Velúr)
- Kopásállóság (Martindale): 35 000
- Ülőpárna típusa: Habos töltet
- Hab típusa: Poliuretán hab T30
- Rugók: Hullámrugók
- Lábak: Műanyag
A készlet Poso szövettel van borítva, amely finom bordázott textúrájú, rendkívül kellemes tapintású, magas, 380 g/m2 súlyú és kopásállósággal rendelkezik. Az ülőgarnitúra párnáit minőségi, hosszú távon formánál maradó poliuretán hab alkotja, kiegészítve hullámrugókkal. Az ülőgarnitúra szerkezete masszív fenyő- és bükkfából készül, kiegészítő anyagként faforgácslap, rétegelt lemez és farostlemez felhasználásával.
Kanapé méretek
- Kialakítás: U alakú ülőgarnitúra
- Szélesség: 295 cm
- Mélység: 140 cm
- Magasság: 83 cm
- Ülés magassága: 38 cm
- Ülőrész mélysége: 71 cm / 130 cm
- Fekvőfelület: 140 x 265 cm
- Lábak: 5 cm
Felszereltség
- Tárolóhely: Igen (az ülőgarnitúra középső része)
- Átalakítható ággyá: Igen
- Szabad hátpárnák: 4 db
- Kárpitozott hátsó rész: Igen
Átalakítás alváshoz
- Átalakítható ággyal: Igen
- Ágyméret: 140 x 265 cm
- Átalakítás típusa: Kézi mechanizmus nélküli
Szétszerelt állapotban szállítjuk.
Poso
A plüss lágyságú Poso anyag megjelenésében a manzsetthez hasonlít. Egyedi 3D hatása kellemes tapintású, emellett rendkívül erős és tartós. A felületi szöszök egyszerűen tisztíthatók speciális kárpittisztító szerrel. Egyedi jellemzői miatt ülőgarnitúrák, fotelek és székek kárpitozására használják. 100% poliészterből készül magas anyagsúlyú.
Az alkalmazott szövetek fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, az úgynevezett Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy meghatározott számú ciklus után az anyag kopás jeleit mutatja. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Poso anyag 35 000 ciklussal büszkélkedhet. A háztartásokban használt hagyományos anyagok körülbelül 20 000 ciklussal rendelkeznek.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Mélység: | 140 cm |
| ? Magasság: | 83 cm |
| Szélesség: | 295 cm |
| Forma: | U alakú |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kanapé fekvőfelület: | 140 x 265 cm |
| Karfák: | Karfákkal |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Nagyság: | Többszemélyes |
| Sarok típusa: | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Teherbírás: | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Ülésmagasság: | 38 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
