AKCIÓ Kihajtható, kétoldalas L-alakú ülőgarnitúra SMART BOUCLE 232x143 cm, krémszín II. osztály Quelle 02
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kanapé megjelenése
- Kialakítás: Sarok, L-alakú kanapé
- Méret: Kanapé 230 cm felett
- Szín: Krémszín
- Kárpit: Quelle 02
A kanapé anyaga
- Kárpit anyaga: Bouclé típusú szövet (hurkolt anyag)
- A kárpit összetétele: 100% poliészter
- Kopásállóság (Martindale): 80 000–90 000 ciklus
- Ülés típusa: Hullámos rugók és kárpit hab
- Hab típusa: PUR T30 (közepesen kemény)
- Szerkezet: Tömör fa, faforgács lemez
A kanapé méretei (tolerancia ± 3 %)
- Szélesség: 232 cm
- Mélység: 143 cm
- Magasság: 85 cm
- Ülés szélessége: 200 cm
- Ülésmagasság: 38 cm
- Ülés mélysége: 71 cm / 130 cm
- Lábak magassága: 4,5 cm
- Karfák szélessége: 15 cm
- Karfák magassága: 60 cm
- Alvófelület: 130 x 200 cm
- A kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely
- Súly: 80 kg (bruttó)
Felszereltség
- Tárolóhely: Igen
- Elhelyezkedés: A kanapé ülőrésze alatt
- Támaszpárnák cipzárral (3 db)
- A kanapé hátsó része is kárpitozott
- Megjegyzés: A faforgács dekorációja a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól.
Alvó funkció
- Kihajtható ágyfunkció: Igen
- Ágy mérete: 130 x 200 cm
- Kihajtás típusa: Manuális, lehajtható háttámlával
Szétszerelt állapotban szállítjuk.
Quelle szövet
Hozza el nappalijába a luxus és a kényelem érzetét a prémium Quelle kárpitozott szövet segítségével. Ez a modern bouclé szövet jellegzetes hurkolt struktúrával nem csak gyönyörű a megjelenése és rendkívül puha tapintású, hanem lenyűgöző 315 g/m² gramm súlyával is. Ezáltal az anyag teljes, formailag stabil, és kivételes megjelenést és rendkívüli otthonosságot kölcsönöz a kanapénak az aktuális belsőépítészeti trendekkel összhangban.
Ne hagyja azonban, hogy finomsága megtévessze - a Quelle anyagot a mindennapi, igényes használatra tervezték. A szigorú laboratóriumi tesztelés során kiváló eredményeket ért el: akár 90 000 ciklus kopásállósággal büszkélkedhet (Martindale teszt), megnövelt golyóállósággal és a legmagasabb (A kategória) szakadásállósági értékeléssel. Az európai REACH szabványokat is teljesíti, amelyek 100% egészségügyi biztonságot garantálnak káros vegyi anyagok nélkül. Így biztonságos és tartós borítást kap, amely hosszú évekig megőrzi szépséges megjelenését.

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Krém |
| ? Mélység: | 143 cm |
| ? Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 232 cm |
| Forma: | Sarok |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kanapé fekvőfelület: | 130 x 200 cm |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Nagyság: | Háromszemélyes |
| Sarok típusa: | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Teherbírás: | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Ülésmagasság: | 38 cm |
| AR nézet: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
