AKCIÓ Kék kihúzható sarokkanapé ZENOVA 220x140 cm, kétoldalas II. osztály KRONOS 13
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kanapé anyaga
- Váz: Forgácslap, tömör fa
- Huzat: Kronos 13
- Huzat színe: Kék
- Huzat összetétele: 100% Poliészter
- Huzat anyaga: Velúr szövet
- Kopásállóság (Martindale): 50 000
- Üléstípus: Hab töltet
- Hab típusa: Polyuretan hab T30
- Lábak: Műanyag
A kanapé Kronos szövettel borított, kellemes és sima felülettel, finom csillogással. Legfőbb előnyei a magas súlyarány 270 g/m2, színtartósság és magas kopásállóság. Az ülések rugalmas poliuretán habból készülnek, amely biztosítja a kényelmes ülést. A szerkezetet erős forgácslap és tömör fa alkotja.
A kanapé méretei
- Kialakítás: Sarok ülőgarnitúra
- Sarok: Univerzális
- Szélesség: 220 cm
- Mélység: 140 cm
- Magasság: 85 cm
- Ülőmagasság: 37 cm
- Ülőfelület mélysége: 71 cm
- Alvófelület: 130 x 200 cm
Felszereltség
- Tárolóhely: Igen (a kanapé ülőrészénél)
- Ágy funkció: Igen
- Szabad háttámlapárnák: 3 db
- Díszpárnák: 2 db
Szétszerelt állapotban szállítjuk.
Megjegyzés: A kanapé belsejében található forgácslap dekoráció eltérhet a termékfotótól.
Kronos
Bársonyos és finom felület rövid szőrzettel helyezi a Kronos anyagot a velúr szövetek közé. Kellemes tapintású textil, jellegzetes finom csillogással és árnyékoló hatással. Tulajdonságai miatt a Kronos-t kárpitozott bútorok huzataként használják. Előnye a Kronos textilnek a fényállóság is. Természetes fény hatására a színek nem változnak jelentős mértékben. Ajánlott speciális kárpitozott bútor tisztítószereket használni. 100% poliészterből készült, közepes grammsúly 270 g/m2. A használt textíliák fontos paramétere a szilárdság és a kopásállóság, az ún. Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy meghatározott számú ciklus után a szöveten kopás jelentkezik. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Kronos anyag ciklusszáma 50.000. A háztartásban használt közönséges anyagok körülbelül 20.000 ciklussal rendelkeznek.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Mélység: | 140 cm |
| ? Magasság: | 85 cm |
| Súly: | 55 kg |
| Szélesség: | 220 cm |
| Forma: | Sarok |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kanapé fekvőfelület: | 130 x 200 cm |
| Karfák: | Karfákkal |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Nagyság: | Háromszemélyes |
| Sarok típusa: | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Teherbírás: | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Ülésmagasság: | 37 cm |
| Ülésmélység: | 71 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
