AKCIÓ Fehér étkezőasztal RAMOD 100x60 cm, tölgy dekor, II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Laminált: Tölgy dekor
- Fém: Fehér
Méretek
- Szélesség: 100 cm
- Mélység: 60 cm
- Magasság: 75 cm
- Láb profilja: 2 x 4 cm
- Keretszerkezet mérete az asztallap alatt: 98 x 58 x 4 cm
- Súly: 15 kg
Kialakítás
- Asztal 4 fő részére
- Stabil fém szerkezet
- Egy könnyen karbantartható, fafóliás asztallap
- Egyszerű, minimalista dizájn
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Levegősség és természeti harmónia
Hozz be könnyedséget és melegséget otthonodba ezzel a tölgy dekor asztallappal és fehér fém konstrukcióval rendelkező étkezőasztallal. A világos tónusok kellemesek és optikailag nagyítják a teret, amit különösen kisebb helyiségekben fogsz értékelni. Ideális családi reggelikhez, munkához és esti pihenéshez. Az asztallap természetes megjelenése a modern egyszerűséggel kombinálva otthonos légkört teremt, amit szeretni fogsz. Az asztal könnyen karbantartható, és stabilitása megbízható részévé teszi a mindennapi életnek.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Fa dekoráció: | Tölgyfa |
| ? Mélység: | 60 cm |
| ? Magasság: | 75 cm |
| Szélesség: | 100 cm |
| Forma: | Téglalap |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Lábak formája: | Klasszikus |
| Lap anyaga: | Laminált |
| Ülőhelyek száma: | 4 fő részére |
| AR nézet: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
