AKCIÓ Bézs BALI MARK szék fekete lábakkal II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Szék anyaga
- Műanyag: Bézs
- Eko bőr: Bézs
- Polipropilén: Fekete
Szék méretei
- Szélesség: 48 cm
- Ülőfelület mélysége: 43 cm
- Mélység: 55,5 cm
- Magasság: 82,5 cm
- Ülésmagasság: 45,5 cm
- Háttámla magassága: 37 cm
- Teherbírás: 100 kg
- Súly: 4,4 kg
Kialakítás
- Ergonomikus háttámla és ülőfelület forma
- Párnázott ülőfelület eko bőr huzattal
- Erős lábazat, amely ellenáll a karcolásoknak
- Egyszerű, minimalista és időtálló dizájn
Az ellenálló anyagok használatával jellegzetes, északi jelleget visz a térbe. A skandináv természetből származó stílus szemet és lelket is gyönyörködtet. A tágas belső terek tele vannak fényekkel, finom színekkel és friss anyagokkal. A könnyedség pihenésre és barátokkal vagy családdal való beszélgetésre ösztönöz. Ezen kívül a skandináv stílus a funkcionalitásra és a hasznosíthatóságra épít, amelyet nemcsak a konyhában fog értékelni. Az étkezők és konyhák tágasak, és kiváló minőségű, egyszerűen formázott bútorokkal vannak berendezve. A bézs színű BALI MARK ebédlőszék kiemeli interiőrje eleganciáját és kényelmét.
Megjegyzés: A termék nem kereskedelmi célú, kizárólag otthoni használatra szánt.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fekete, Bézs |
| ? Mélység: | 55,5 cm |
| ? Magasság: | 82,5 cm |
| Súly: | 4,4 kg |
| Szélesség: | 48 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla alakja: | Lekerekített |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Háttámla magassága: | 37 cm |
| Huzat: | Párnázással |
| Huzat anyaga: | Eco bőr |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Készletek: | Darabos |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Műanyag |
| Minta: | Két szín |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Ülés anyaga: | Műanyag |
| Ülésmagasság: | 45,5 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
