AKCE Kerek étkezőasztal LUNA 90 cm, rusztikus barna II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Laminált faforgácslap: Rusztikus barna dekor
- Fém: Fekete
Méretek
- Szélesség: 90 cm
- Mélység: 90 cm
- Magasság: 76 cm
- Asztallap vastagsága: 15 mm
- Teherbírás: 30 kg
- Súly: 13,5 kg
Kialakítás
- Kerek étkezőasztal 4 fő részére
- Erős és stabil fém konstrukció
- Asztallap rusztikus barna dekorral és tartós felülettel
- Könnyű karbantartás és hosszú élettartam
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
A meleg rusztikus barna dekor otthonosságot és természetes bájt kölcsönöz a belső térnek. Ez az asztal remekül illeszkedik mind modern, mind hagyományos terekbe, ahol értékeli majd a praktikus kerek formát és a masszív szerkezetet. A fa természetes megjelenésének és az elegáns fekete fém lábazatnak a kombinációja stílusos és időtálló. Csak egészítse ki kényelmes székekkel, és olyan helyet hoz létre, ahol kellemes lesz étkezni, dolgozni vagy barátokkal beszélgetni.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Átmérő: | 90 cm |
| ? Magasság: | 76 cm |
| Asztallap vastagsága: | 15 mm |
| Forma: | Kerek |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Lábak formája: | Atipikus |
| Lap anyaga: | Laminált |
| Teherbírás: | 30 kg |
| Ülőhelyek száma: | 4 fő részére |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
