Mikroszálas gumis lepedő krémszínű 180 x 200 cm
Kapcsolódó termékek
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
NÉPSZERŰ MINTA
16 986 Ft
–50 %
Hotel szatén damaszt ágynemű fehér
Raktáron
(>10 db)
8 485 Ft
Kedvezménykupon -5% MINUSZ5
78 198 Ft-tól akár: –32 %
IKAROS DOUBLE ágy 180 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy
Raktáron
(>10 db)
52 661 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
HAVANA éjjeliszekrény trüffel tölgyfa
Raktáron
(>10 db)
15 116 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
62 045 Ft
–16 %
Fedőmatrac TOPPER HR 180 x 200 cm
Raktáron
(1 db)
51 750 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Ágytakaró TIRSO szürke-fehér
Raktáron
(>10 db)
6 784 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Petrolkék sötételő függöny VELVET 140x270 cm
Raktáron
(>10 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
A legalacsonyabb ár
Melegítő tapasz kapszaicinnel és távoli infravörös kerámiaporral 12x18cm
Raktáron
(>10 db)
782 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Fali dekoratív polc ACCENTS 37 cm - több színben
Raktáron
(2 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
16 986 Ft
–34 %
Frottír fürdőköpeny Deluxe fehér
Raktáron
(6 db)
11 205 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Taburett csukható fedéllel OTTOMAN 110x38 cm, sötétszürke
Raktáron
(2 db)
30 589 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 683 Ft
–10 %
SIF rózsaszín örökrózsa arany szárral
Raktáron
(>10 db)
1 504 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
4 914 Ft
–15 %
Utazótáska NORLANDER XCITE, metál ezüst
Raktáron
(>10 db)
4 143 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Jersey lepedő EXKLUZÍV mentol 140x200cm, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
4 404 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Jersey bézs lepedő EXCLUSIVE 160 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
5 084 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
7 634 Ft
–33 %
Frottír sötétkék lepedő EXCLUSIVE 160x200 cm
Raktáron
(>10 db)
5 084 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
6 784 Ft
–42 %
Jersey rózsaszín lepedő EXCLUSIVE 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 894 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Összetétel: 100% mikroszál
- Gramázs: 160 g/m²
Szín
- Krémszínű
Méretek
- Méret: 180 x 200 cm
Jellemzők
- Puha és tartós anyag hosszú élettartammal
- Magas rugalmasság, nem csúszik és stabilan tart
- Nem vasalandó
- A lepedő egész kerülete gumírozott
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (gyártó címkéje szerint)
- Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponta egyszer
- A szárítógépben alacsony hőmérsékleten javasolt szárítani
A csomag tartalma
- 1 db lepedő 180 x 200 cm
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Lepedők |
|---|---|
| ? Termék színe: | Krém |
| ? Méret: | 180 x 200 cm |
| ? Grammsúly: | 160 g/m2 |
| ? Típus: | Franciaágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,8 kg |
| Gumis: | Igen |
| Kialakítás: | gumis, Rugalmas |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | igen |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
