Krepp ágyneműhuzat DENYX fehér
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Krepp ágyneműhuzat
Praktikus anyag, amely kiemelkedik a pamut összes jótékony tulajdonságával vasalás nélkül. A krepp ideális anyag gyermekek és felnőttek számára egész évben. Télen melegít, nyáron kellemesen hűt, és allergiások számára is alkalmas. Könnyű karbantartás, nedvszívó képesség, légáteresztés és puhaság megmarad a tipikusan fodros felületen is. A hullámos felületet kíméletes pamutkezeléssel érik el, a tulajdonságok teljes megtartásával.
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 130 g/m2
Szín
- Fehér
Jellemzők
- Egyszínű motívum
- Ajánlott mosás: minden héten, maximum 2 hetente egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműhuzat nem igényel vasalást
Gyakorlati tanácsok
- Az ágyneműhuzat első használata előtt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárral összehúzva
- Használjon az anyagnak és a színeknek megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kímélő centrifugázást
Csomag tartalma
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db huzat takaróra 140 x 200 cm | 1 db huzat párnára 70 x 90 cm
- Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db huzat takaróra 140 x 220 cm | 1 db huzat párnára 70 x 90 cm
- Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db huzat takaróra 200 x 220 cm | 2 db huzat párnára 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Krepp ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Grammsúly: | 130 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája: | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa: | Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 1,05 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra, Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
