Krepp ágynemű DENYX világosbarna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Krepp ágynemű
Praktikus anyag, amely kiemelkedik azzal a jellemzővel, hogy nem igényel vasalást, mint a pamut. A krepp ideális anyag gyermekek és felnőttek számára az év minden szakában. Télen melegít, nyáron kellemesen hűsít, és allergiások számára is alkalmas. Könnyen karbantartható, nedvszívó, légáteresztő és puha marad a jellemzően hullámos felület ellenére is. A hullámos felület a pamut kíméletes kezelésével érhető el, miközben a tulajdonságai teljes mértékben megmaradnak.
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 130 g/m2
Szín
- Világosbarna (Light Taupe)
Jellemzők
- Egyszínű minta
- Ajánlott mosási gyakoriság: hetente, maximum 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágynemű nem igényel vasalást
Gyakorlati tanácsok
- A használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és becipzárazva
- Használjon az anyaghoz és az ágynemű színeihez megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást
Csomag tartalma
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Krepp ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 0710535827095 |
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Grammsúly: | 130 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa: | Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 1,05 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
