Krepp ágynemű DENYX szürke hotelzsebbel
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Krepp ágynemű
Praktikus anyag, amely ugyanazokkal a jellemzőkkel rendelkezik, mint a pamut, vasalás nélkül. A krepp ideális anyag gyermekek és felnőttek számára minden évszakban. Télen melegít, nyáron kellemesen hűsít, és allergiások számára is megfelelő. Az egyszerű karbantartás, nedvszívó képesség, légáteresztés és puhaság a tipikus, zsugorodott felületen is megmarad. A hullámos felületet a pamut kíméletes feldolgozásával érik el, teljes körű jellemzőinek megőrzése mellett.
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 130 g/m2
Szín
- Szürke
Jellemzők
- Egyszínű motívum
- Hotelzsebes zárás
- Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágynemű vasalást nem igényel
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és összecsukva mossa
- Használjon a matériához és ágynemű színéhez megfelelő mosószert
- Mosás után válassza a kíméletes centrifugálást
Csomag tartalma
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Krepp ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 0710535827026 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Grammsúly: | 130 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa: | Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Bújtatós |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
