Törölköző CLYR 50x100 cm krém színű, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
LED teamécses szív alakú HEARTS, szett 6 db
Raktáron
(>10 db)
663 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 173 Ft
–7 %
TERRAPUR LEMON aroma diffúzor 90 ml
Raktáron
(>10 db)
1 088 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Illatkoncentrátum mosáshoz AMARELLA COLAVERA 500 ml
Raktáron
(>10 db)
2 193 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Mosóparfüm AMARELLA CLASSIC koncentrált 250 ml
Raktáron
(>10 db)
2 533 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 173 Ft
–14 %
2 darab kerámia gyertyatartó szett IDEAS 4 SEASONS, fekete
Raktáron
(>10 db)
1 002 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Folyékony vasaló spray AMARELLA FLORALIS 500 ml
Raktáron
(>10 db)
1 343 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 003 Ft
–9 %
GRUNDIG elektromos ultrahangos szúnyogriasztó
Raktáron
(>10 db)
910 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 853 Ft
–16 %
CARRARA törölköző 60x100 cm világosszürke, 100% pamut
Raktáron
(>10 db)
1 539 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
28 736 Ft
–41 %
SOBIKON szürke bambusz szennyeskosár
Raktáron
(>10 db)
16 680 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
5 594 Ft
–18 %
Fém fürdőszobai polc mosógép fölé FIXANO 170x60-90 cm, szürke
Raktáron
(>10 db)
4 580 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Fali fogas PIANO HANGER 45,5x11 cm, szürke-fekete
Raktáron
(>10 db)
1 173 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
BLAKO teleszkópos fürdőszobai polc, fehér
Raktáron
(>10 db)
10 865 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
5 934 Ft
–14 %
Kozmetikai táska WASHBAG készlet 3 db, fekete
Raktáron
(>10 db)
5 098 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 683 Ft
–1 %
WC kefe állvánnyal BIRDY
Raktáron
(>10 db)
1 666 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 703 Ft
–4 %
Kozmetikai rendszerező DELUXA ø 23 cm, átlátszó
Raktáron
(>10 db)
2 585 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Fürdőszobai szekrény LEHAC 30x82 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
30 657 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Grammsúly: 500 g/m²
Szín
- Krém / tejszín
Méret
- 50 x 100 cm
Kialakítás
- Bordázattal
- Akasztófüllel
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Mosás max. 60°C-on
- Szárítás alacsony hőmérsékleten szárítógépben
- Közepes hőmérsékleten vasalni
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg
- Ne mossa cipzáros és fém kampós ruhákkal
- A hosszan tartó puhaság, lágyság és nedvszívó képesség megőrzése érdekében nem ajánlott az öblítő használata
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kézi törölközők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8719023515744 |
| ? Termék színe: | Krém |
| ? Méret: | 50 x 100 cm |
| ? Grammsúly: | 500 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,25 kg |
| Akasztófül: | Igen |
| Minta: | Minta nélkül |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
