TEXAS VELVET kárpitozott ágy 90x200 cm szürke
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársonyszövet: Bluvel 14 - szürke
Méretek
- Szélesség: 110 cm
- Mélység: 220 cm
- Rács beágyazási mélység: 6 cm
- A homlok magassága a fejnél: 103 cm
- Homlok magassága lábtól: 37 cm
- Oldal magassága : 21 cm
- Magasság a talajtól az ágy aljáig: 15 cm
- Matrac mérete: 90x200 cm
Kiegészítő paraméter
- Bontott állapotban szállítjuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kárpitozott ágyak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Fa dekoráció: | Tölgyfa |
| ? Méret: | 90 x 200 cm |
| ? Mélység: | 220 cm |
| ? Magasság: | 37 cm |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágy |
| Szélesség: | 110 cm |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Magasság a fej résznél: | 103 cm |
| Magasság a láb résznél : | 37 cm |
| Szövet anyaga: | Bársony szövet |
| Tárolóhely: | Tárolóhely nélkül |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
