Bézs 3 személyes kanapé AMBER
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szövet: Bézs - Linea 3
- Fa: Bükk
Méretek
- Szélesség: 180 cm
- Ülés mélysége: 55 cm
- Teljes mélység: 75 cm
- Ülés magassága: 43,5 cm
- Magasság: 90 cm
- Lábak magassága: 24 cm
kialakítás
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Tegye otthonosabbá lakását skandináv stílusú kanapékkal. A kétszemélyes és háromszemélyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helytakarékosak. Ez a pihenősarka legpraktikusabb megoldása otthonában. A kanapék nem csak a nappalink domináns elemei lehetnek, hanem irodákban vagy gyerekszobákban is megállják a helyüket. Az összhatást a kanapé kellemes tapintású felülete teszi teljessé. Az utóbbi évek trendje a bársonyos, puha kárpitozás vagy a tipikusan bordázott kordbársony. Kényeztesse magát, és relaxáljon.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kanapék |
|---|---|
| EAN vonalkód: | NORDIC |
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Fa dekoráció: | Bükkfa |
| ? Mélység: | 75 cm |
| ? Magasság: | 90 cm |
| Súly: | 22 kg |
| Szélesség: | 180 cm |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Nagyság: | Háromszemélyes |
| Tárolóhely: | Tárolóhely nélkül |
| Teherbírás: | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Ülésmagasság: | 43,5 cm |
| Lábmagasság: | 24 cm |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
