Mikroszálas gumis lepedő mentazöld 90 x 200 cm
Kapcsolódó termékek
Akció
5 084 Ft
–59 %
Jersey világosszürke lepedő 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 078 Ft
Akció
5 084 Ft
–60 %
Jersey lepedő világoskék 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 017 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
6 784 Ft
–42 %
Jersey világosszürke lepedő EXCLUSIVE 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 894 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
6 784 Ft
–42 %
Jersey bézs lepedő EXCLUSIVE 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 894 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
5 084 Ft
–53 %
Jersey lepedő pisztácia 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 364 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
6 784 Ft
–42 %
Jersey fekete lepedő EXCLUSIVE 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 894 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Jersey sötétszürke lepedő EXCLUSIVE 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 894 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 554 Ft
–38 %
Mikroszálas gumis lepedő homokszínű 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 193 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 554 Ft
–38 %
Mikroszálas kinyújtható lepedő türkiz 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 193 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Összetétel: 100% mikroszál
- Gramázs: 160 g/m²
Szín
- Mentazöld
Méretek
- Méret: 90 x 200 cm
Jellemzők
- Puha és erős anyag hosszú élettartammal
- Nagy rugalmasság, nem csúszik és stabilan tart
- Nincs szükség vasalásra
- A lepedő teljes kerülete gumival szegélyezett
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (gyártói címkétől függően)
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Szárítógépben alacsony hőmérsékleten ajánlott szárítani
A csomag tartalma
- 1 db lepedő 90 x 200 cm
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Jersey lepedők 90 x 200 cm |
|---|---|
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Méret: | 90 x 200 cm |
| ? Grammsúly: | 160 g/m2 |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Gumis: | Igen |
| Kialakítás: | gumis, Rugalmas |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | igen |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
