Mikroszálas fekete gumis lepedő 180 x 200 cm
Kapcsolódó termékek
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
NÉPSZERŰ MINTA
16 986 Ft
–50 %
Hotel szatén damaszt ágynemű fehér
Raktáron
(>10 db)
8 485 Ft
Kedvezménykupon -5% MINUSZ5
78 198 Ft-tól akár: –32 %
IKAROS DOUBLE ágy 180 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy
Raktáron
(>10 db)
52 661 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
HAVANA éjjeliszekrény trüffel tölgyfa
Raktáron
(>10 db)
15 116 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
62 045 Ft
–16 %
Fedőmatrac TOPPER HR 180 x 200 cm
Raktáron
(1 db)
51 750 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Ágytakaró TIRSO szürke-fehér
Raktáron
(>10 db)
6 784 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Petrolkék sötételő függöny VELVET 140x270 cm
Raktáron
(>10 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
A legalacsonyabb ár
Melegítő tapasz kapszaicinnel és távoli infravörös kerámiaporral 12x18cm
Raktáron
(>10 db)
782 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
16 986 Ft
–34 %
Frottír fürdőköpeny Deluxe fehér
Raktáron
(5 db)
11 205 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Taburett csukható fedéllel OTTOMAN 110x38 cm, sötétszürke
Raktáron
(2 db)
30 589 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 683 Ft
–10 %
SIF rózsaszín örökrózsa arany szárral
Raktáron
(>10 db)
1 504 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
4 914 Ft
–15 %
Utazótáska NORLANDER XCITE, metál ezüst
Raktáron
(>10 db)
4 143 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
7 634 Ft
–11 %
Jersey lepedő ALVORA 180x200 cm rózsaszín
Raktáron
(>10 db)
6 778 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
8 485 Ft
–32 %
Jersey sárga lepedő EXCLUSIVE 180x200 cm
Raktáron
(>10 db)
5 749 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Jersey lepedő ALVORA 180x200 cm mustársárga
Raktáron
(2 db)
8 757 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
7 634 Ft
–22 %
Mako-jersey pamut lepedő LUXORA 180x200 cm világosbarna
Raktáron
(>10 db)
5 930 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
8 485 Ft
–39 %
Jersey türkiz lepedő EXCLUSIVE 180x200 cm
Raktáron
(>10 db)
5 111 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Összetétel: 100% mikroszálas
- Gramázs: 160 g/m²
Szín
- Fekete
Méretek
- Méret: 180 x 200 cm
Jellemzők
- Puha és tartós anyag hosszú élettartammal
- Magas rugalmasság, nem csúszik el, szorosan tart
- Nem igényel vasalást
- A lepedő egész kerületén gumival szegélyezve
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Szárítógépben ajánlott alacsony hőmérsékleten szárítani
A csomag tartalma
- 1 db lepedő 180 x 200 cm
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Jersey lepedők 180 x 200 cm |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 0710535826609 |
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Méret: | 180 x 200 cm |
| ? Grammsúly: | 160 g/m2 |
| ? Típus: | Franciaágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Gumis: | Igen |
| Kialakítás: | gumis, Rugalmas |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | igen |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
