ÁLLATOK AZ ERDŐBEN fogantyús puzzle, 21x30cm
Kapcsolódó termékek
Kiárusítás
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
6 784 Ft
–32 %
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Raktáron
(>10 db)
4 553 Ft
Akció
1 683 Ft
–42 %
Konyharuhák LINEA 45x60 cm, 3 db-os készlet - több változatban
Raktáron
(>10 db)
961 Ft
Akció
5 084 Ft
–59 %
Jersey világosszürke lepedő 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 078 Ft
Akció
6 784 Ft
–55 %
Jersey világosszürke lepedő 180x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 035 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
6 784 Ft
–30 %
Steppelt vízhatlan matracvédő 90 x 200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
4 726 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
7 805 Ft
–1 %
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
(>10 db)
7 700 Ft
Akció
5 084 Ft
–64 %
Jersey lepedő homokszínű 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
1 821 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
10 185 Ft
–22 %
Steppelt vízhatlan matracvédő 180 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
7 867 Ft
Akció
5 084 Ft
–60 %
Jersey lepedő világoskék 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 017 Ft
Akció
2 533 Ft
–37 %
Frottír sötétszürke lepedő 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
1 573 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Fa: Képekkel
Méretek
- Szélesség: 21 cm
- Hossza: 30 cm
- Magasság: 1,8 cm
- Súly: 0,26 kg
Kialakítás
- 6 db állati mintával
- A fa fogantyúk fejlesztik a motoros készségeket
- Lágy pasztell színekben
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyermek építő játékok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 3560232691676 |
| ? Termék színe: | Színes |
| ? Hosszúság: | 30 cm |
| ? Magasság: | 1,8 cm |
| Anyaga: | Fa |
| Súly: | 0,26 kg |
| Szélesség: | 21 cm |
| Darabszám: | 6 |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
