Zsiráf narancssárga pamut ágyneműhuzat
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágyneműhuzat
A legelterjedtebb ágynemű anyaga kétségtelenül a pamut. A vásárlók értékelni fogják kiváló jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért alkalmas azok számára is, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés, ami vasalást igényel. Az évek során bevált pamut természetes szál, amelyet a pamutcserjéből nyernek, és kíméletes a teljes test bőréhez.
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 135 g /m2
Szín
- Narancssárga
- Sárga
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, maximum 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt vasalni kell
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és becipzárazva
- Használjon a matériának és a színeknek megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, így megakadályozza az anyag károsodását és a színek kifakulását
A csomag tartalma:
- 1 db takaró 140 x 200 cm
- 1 db párna 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyerek ágynemű |
|---|---|
| ? Termék színe: | Piros, Narancssárga |
| ? Grammsúly: | 135 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Gyermek, Állatok |
| Ágynemű stílusa: | Gyermek |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| A gyerekek kedvelik: | Igen |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
