Zsiráf kék pamut ágyneműhuzat
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágyneműhuzat
Az ágynemű huzatok legelterjedtebb anyaga kétségtelenül a pamut. A vásárlók értékelik kiváló tulajdonságait és kedvező árát. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet. Így azoknak is ideális, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya, hogy gyűrődik, és vasalást igényel. Az évek tapasztalatával igazolt pamut, amely a gyapotcserjéből származó természetes szál, kíméli a bőr teljes felületét.
Anyag
- 100% pamut
- Anyagsűrűség: 135 g /m2
Szín
- Kék
- Sárga
Jellemzők
- Ajánlott mosás: minden héten, maximum 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártói címke szerint)
- Az ágyneműhuzatot szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműhuzatot külön mossa, minden alkalommal kifordítva és zárt állapotban
- Használjon a textil és a színek számára megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kíméletes centrifugálási módot
- Vasalja az ágyneműt kifordítva, hogy elkerülje az anyag sérülését és a színek kifakulását
A csomag az alábbiakat tartalmazza:
- 1 db takaró 140 x 200 cm
- 1 db párna 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyerek ágynemű |
|---|---|
| ? Termék színe: | Sárga, Kék |
| ? Grammsúly: | 135 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Gyermek, Állatok |
| Ágynemű stílusa: | Gyermek |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| A gyerekek kedvelik: | Igen |
| Gyártó: | Petr Smolka |
| Kell-e vasalni: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
