Fürdőszobai kilépő EVOLA 50x70 cm világos rózsaszín, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
28 736 Ft
–47 %
TELMINA szürke bambusz polc
Raktáron
(>10 db)
15 138 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
16 986 Ft
–34 %
Frottír fürdőköpeny Deluxe fehér
Raktáron
(8 db)
11 205 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 853 Ft
–29 %
WADIGA szürke szappantartó
Raktáron
(>10 db)
1 308 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Sarok fürdőszobai polc fúrás nélkül NEO, fekete
Raktáron
(2 db)
2 703 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
4 251 Ft
–40 %
Hotel világoszöld fürdőszobaszőnyeg 750g/m2
Raktáron
(2 db)
2 533 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
4 251 Ft
–40 %
Comfort hotel fehér fürdőszobaszőnyeg 750g/m2
Raktáron
(>10 db)
2 533 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
4 251 Ft
–36 %
Hotel fürdőszobaszőnyeg Comfort sötétszürke 750g/m2
Raktáron
(>10 db)
2 703 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–3 %
Fürdőszobaszőnyeg TRIVORA 60x100 cm krémová
Raktáron
(>10 db)
2 455 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
4 251 Ft
–36 %
Hotel piros fürdőszobaszőnyeg 750g/m2
Raktáron
(>10 db)
2 703 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
4 251 Ft
–40 %
Hotel narancssárga fürdőszobaszőnyeg 750g/m2
Raktáron
(>10 db)
2 533 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Fürdőszobai kilépő TRIVORA 60x100 cm fehér
Raktáron
(>10 db)
2 533 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Fürdőszobai szőnyeg TRIVORA 60x100 cm bézs
Raktáron
(>10 db)
2 533 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
4 251 Ft
–36 %
Hotel azúrkék fürdőszobaszőnyeg 750g/m2
Raktáron
(>10 db)
2 703 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut - frottír
Szín
- Rózsaszín
Méretek
- Hosszúság: 70 cm
- Szélesség: 50 cm
- Súly: 610 g/m²
Jellemzők
- Ajánlott mosási hőmérséklet 40-60 °C (a gyártó címkéje alapján)
- Ne fehérítse
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fürdőszobai alátét |
|---|---|
| ? Termék színe: | Rózsaszín |
| ? Méret: | 50 x 70 cm |
| ? Hosszúság: | 70 cm |
| ? Grammsúly: | 610 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 - 60 °C |
| Anyaga: | Pamut, Frottír |
| Szélesség: | 50 cm |
| Elhelyezés típusa: | Fürdőszobába |
| Forma: | Szögletes |
| Készletek: | Darabos |
| Kialakítás: | Egyszínű |
| Minta: | Minta nélkül |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
