Fekete függőszék KOKON állvánnyal, világos párna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szövet: 100% poliészter
- Műrattan
- Acél keret
Szín
- Fekete
- Világos árnyalat minta nélkül
- A párnázás színe eltérhet, a raktárkészlet szerint küldjük
A szék méretei
- Szélesség: 108 cm
- Mélység: 70 cm
- Magasság: 115 cm
- Ülésmagasság: 72 cm
Az állvány méretei
- Átmérő: 105 cm
- Magasság: 200 cm
- A rúd átmérője: 4,5 cm
- Maximális terhelés: 130 kg
A párna méretei (±5 cm)
- Szélesség: 110 cm
- Hossz: 95 cm
- Fejpárna szélessége: 45 cm
- Fejpárna hossza: 20 cm
- Ülőpárna: kb. 60 x 45 cm
- Háttámla: kb. 55 x 45 cm
- Oldaltámasz: kb. 45 x 35 cm
Megjegyzés: A megadott méretek kissé eltérhetnek a mérési módtól és a puha töltet rugalmasságától függően.
Kialakítás
- A csomag tartalma: szék, párnák, függesztő rugó és állvány
- Használható beltéren és kültéren is
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Biztonsági figyelmeztetés
- A széket csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden ügyfél saját felelősségére végzi.
- Mielőtt beleülne a székbe, győződjön meg róla, hogy a függeszték szorosan be van csavarozva.
- A szék nem alkalmas hirtelen oldalirányú hintára.
- Ha a szék tartóállványt használja, helyezze azt sík és szilárd felületre, ahol a pozíciója stabil lesz (pl. padló, burkolt terasz).
- 6 év alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket!
Élvezze a nyugodt pillanatokat saját csendes sarkában. A függőszék nemcsak egy ülőhely, hanem egy mód arra, hogy lassítson és új energiát gyűjtsön. A finom ringatózás segít a test és a lélek ellazításában, akár a kertben, akár a kedvenc könyv olvasása közben bent. Az ellenálló anyagoknak és az elegáns kialakításnak köszönhetően minden tér stílusos kiegészítőjévé válik – és az Ön új kedvenc helyévé.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függőfotelek |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Átmérő: | 105 cm |
| ? Magasság: | 200 cm |
| ? Típus: | Függő |
| Anyaga: | Szövet, Műanyag rattan, Acél |
| Súly: | 41,1 kg |
| Állvány: | Igen |
| Forma: | Tojás |
| Fotel mélysége: | 70 cm |
| Fotel szélessége: | 108 cm |
| Kialakítás: | Hintaágy |
| Minta: | Egyszínű |
| Párnázat: | Párnázott |
| Rögzítés módja: | Állványon |
| Teherbírás: | 130 kg |
| Ülésmagasság: | 72 cm |
| Stílus: | Modern |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
