Fehér függőszék KOKON állvánnyal, világos párna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szövet: 100% poliészter
- Műrattan
- Acél váz
Szín
- Fehér
- Világos árnyalat, minta nélkül
- A párnázat színe eltérhet, raktárkészlettől függően küldjük
A szék méretei
- Szélesség: 108 cm
- Mélység: 70 cm
- Magasság: 115 cm
- Ülésmagasság: 72 cm
Az állvány méretei
- Átmérő: 105 cm
- Magasság: 200 cm
- A rúd átmérője: 4,5 cm
- Maximális terhelés: 130 kg
A párna méretei (±5 cm)
- Szélesség: 110 cm
- Hossz: 95 cm
- A fejtámla szélessége: 45 cm
- A fejtámla hossza: 20 cm
- Ülőlap: kb. 60 x 45 cm
- Háttámla: kb. 55 x 45 cm
- Oldaltámaszok: kb. 45 x 35 cm
Megj.: A megadott méretek kissé eltérhetnek a mérés módjától és a puha töltőanyag rugalmasságától függően.
Kialakítás
- A csomag tartalma: szék, párnák, függesztő rugó és állvány
- Beltéri és kültéri használatra egyaránt
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Biztonsági figyelmeztetés
- A széket csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló saját maga és saját felelősségére végzi.
- Mielőtt a székbe ülne, győződjön meg róla, hogy a függesztés erősen van rögzítve.
- A szék nem alkalmas hirtelen oldalirányú hintázásra.
- Ha a szék függesztéséhez állványt használ, helyezze azt sík és szilárd felületre, ahol a pozíciója stabil (például padló, burkolt terasz).
- 6 éves kor alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete alatt használhatják a széket!
Élvezze a nyugodt pillanatokat saját pihenősarkában. A függőszék nem csak ülőhelyet jelent, hanem lehetőséget ad arra, hogy lassítson és új energiával töltődjön fel. A finom ringatózás segít ellazulni testileg és lelkileg, akár kint a kertben, akár bent olvasás közben. Az ellenálló anyagoknak és elegáns kialakításnak köszönhetően bármely tér stílusos kiegészítője lesz – és az ön új kedvenc helye.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függőfotelek |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Átmérő: | 105 cm |
| ? Magasság: | 200 cm |
| ? Típus: | Függő |
| Anyaga: | Szövet, Műanyag rattan, Acél |
| Súly: | 30 kg |
| Állvány: | Igen |
| Forma: | Tojás |
| Fotel magassága: | 115 cm |
| Fotel mélysége: | 70 cm |
| Fotel szélessége: | 108 cm |
| Kialakítás: | Hintaágy |
| Párnázat: | Párnázott |
| Rögzítés módja: | Állványon |
| Teherbírás: | 130 kg |
| Ülésmagasság: | 72 cm |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
