VIOLA bársony díszpárna 45x45 cm, sötétkék
Kapcsolódó termékek
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna CALINO 45x45 cm, zöldeskék
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 044 Ft
–5 %
Kültéri párna virágokkal ANNAS 30x50 cm, színes
Raktáron
(10 db)
2 874 Ft
5 067 Ft
–7 %
2 db kültéri párna EMPARO 50x50 cm, világosszürke
Raktáron
(>10 db)
4 710 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 214 Ft
–32 %
Dekorációs párna NEXIRO 45x45 cm, barna
Raktáron
(>10 db)
2 167 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–6 %
Kültéri párna TROPALA 45x45 cm, színes
Raktáron
(>10 db)
2 380 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kültéri párna CALINO 45x45 cm, sötétszürke
Raktáron
(>10 db)
2 533 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna EMPARO 50x50 cm, narancssárga
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
5 067 Ft
–7 %
2 db kültéri párna CALINO 45x45 cm, barnásnarancs
Raktáron
(>10 db)
4 710 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 214 Ft
–9 %
Kerek díszpárna MATS 40 cm, kék
Raktáron
(>10 db)
2 918 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kültéri párna BRUNARIA 45x45 cm, színes
Raktáron
(>10 db)
2 533 Ft
5 067 Ft
–10 %
2 db kültéri párna CALINO 45x45 cm, zöldeskék
Raktáron
(>10 db)
4 557 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kerek dekoratív párna MATS 40 cm, taupe
Raktáron
(>10 db)
3 214 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 214 Ft
–9 %
NANCY díszpárna 45x45 cm, barna
Raktáron
(>10 db)
2 909 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Huzat anyaga: 100% poliészter
- Töltet: 100% poliészter
Szín
- Sötétkék
Méretek
- Szélesség: 45 cm
- Hossza: 45 cm
- Súly: 500 g
Kiegészítő paraméterek
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C
- Fehéríteni tilos
- Nem szárítható szárítógépben
- Cipzáros rögzítés
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Díszpárnák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8714503982917 |
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Hosszúság: | 45 cm |
| ? Típus: | Díszpárnák |
| Párna mérete: | 45 x 45 cm |
| Szélesség: | 45 cm |
| Töltet: | Poliészter |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Forma: | Négyzet |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Minta: | Sima |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
