CAPRI szürke bársony étkezőszék
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
20 047 Ft
–14 %
BORA sötétszürke bársony étkezőszék
Raktáron
(>10 db)
17 079 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
20 234 Ft
–17 %
BORA sötétrózsaszín bársony étkezőszék
Raktáron
(>10 db)
16 675 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
21 934 Ft
–27 %
Szürke étkezőszék LAVA bársony fekete lábakkal
Raktáron
(>10 db)
15 970 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
21 934 Ft
–35 %
Zöld étkezőszék LAVA bársony fekete lábakkal
Raktáron
(>10 db)
14 185 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Mentás bársonyszék LAVA AQUA MINT
Raktáron
(>10 db)
13 586 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
19 554 Ft
–9 %
Fekete bársony étkezőszék BORA
Raktáron
(>10 db)
17 684 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
21 934 Ft
–26 %
Barna étkezőszék LAVA bársony
Raktáron
(>10 db)
16 070 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Világoszöld bársonyszék LAVA
Raktáron
(>10 db)
13 586 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
21 934 Ft
–12 %
Kék étkezőszék LAVA bársony fekete lábakkal
Raktáron
(5 db)
19 254 Ft
Akció
21 237 Ft
–26 %
Fekete bársony étkezőszék LIBRA fekete lábakkal
Raktáron
(>10 db)
15 647 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
20 234 Ft
–30 %
Sötétzöld bársony étkezőszék LIBRA fekete lábakkal
Raktáron
(>10 db)
14 044 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
21 237 Ft
–34 %
Szürke bársony étkezőszék LIBRA fekete lábakkal
Raktáron
(>10 db)
13 967 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
21 237 Ft
–32 %
Sötétszürke bársony étkezőszék LIBRA
Raktáron
(>10 db)
14 422 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
20 047 Ft
–25 %
Krémszínű étkezőszék LAVA bársony
Raktáron
(>10 db)
14 974 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
44 192 Ft
–7 %
JORK360 VELVET bézs forgó étkezőszék
Raktáron
(>10 db)
40 843 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony szövet: szürke
- Fém: fekete
Méretek
- Szélesség: 48 cm
- Ülésszélesség: 42 cm
- Mélysége: 56 cm
- Ülésmélység: 41 cm
- Magasság: 93 cm
- Háttámla magassága: 45 cm
- Ülésmagasság: 48 cm
- Súly: 5,2 kg
- Terhelhetőség: 120 kg
A semleges színek nagyszerű alapot nyújtanak minden belső térhez. A semleges tónusok és egy merész szín keverése tökéletesen világos teret hoz létre. Merítsen ihletet a skandináv országokból, amelyek a lágy színeket természetes anyagokkal ötvözik. A skandináv étkezők tele vannak világos, friss fűszernövényekkel, emellett teljesen funkcionálisak és praktikusak. A szürke bársony Capri étkezőszék az étkező dísze lesz. Egészítse ki a székeket egy világos fából készült asztallal. Az étkezőben fogadjon mérsékelt, használható kiegészítőkre. Nyújtsa be a lenvászon függő virágcserepeket is, amelyekbe örökzöld növényeket vagy fűszernövényeket helyezhet el.
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bársony étkezőszék |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332068036 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Mélység: | 56 cm |
| ? Magasság: | 93 cm |
| Súly: | 5,2 kg |
| Szélesség: | 48 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Ülésmagasság: | 48 cm |
| A tétel elfogyott… | |
30 436 Ft
–8 %
IMOLA Sötétszürke bársony étkezőszék
Raktáron
(3 db)
27 798 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
21 237 Ft
–33 %
Sötétszürke bársony szék KARA fekete lábakkal
Raktáron
(>10 db)
14 054 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
16 646 Ft
–10 %
COMO sötétszürke bársony szék fekete lábakkal
Raktáron
(>10 db)
14 896 Ft
20 234 Ft
–8 %
Sötétszürke étkezőszék TURIN bársony fekete lábakkal
Raktáron
(1 db)
18 457 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
19 554 Ft
–23 %
ASTI sötétszürke bársony szék fekete lábakkal
Raktáron
(>10 db)
14 896 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
21 934 Ft
–27 %
Szürke étkezőszék LAVA bársony fekete lábakkal
Raktáron
(>10 db)
15 970 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
