AKCIÓ kültéri párna EMPARO 50x50 cm, SZÍNKEVERÉK II.osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% poliészter
Szín
- Színkeverék
Méretek
- Szélesség: 50 cm
- Hossz: 50 cm
- Vastagság: 8 cm
Kialakítás
- Víz-, szennyeződés- és napálló
- Víztaszító réteggel
- A párna mosható
- Kültéri és beltéri használatra
- A párna cipzáros záródással van ellátva
- Ne fehérítse
- Szárítógépben szárítani tilos
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Akciós kiegészítők |
|---|---|
| ? Termék színe: | Színes |
| ? Hosszúság: | 50 cm |
| ? Típus: | Díszpárnák |
| Anyaga: | Poliészter |
| Párna mérete: | 50 x 50 cm |
| Szélesség: | 50 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Elhelyezés: | Beltéri, Kültéri |
| Forma: | Négyzet |
| Minta: | Sima |
| Vízhatlan: | Igen |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
