ALBURY piros báránybunda hatású kapucnis, ujjas pléd
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% mikroszál
- Sherpa gyapjú
Szín
- Piros
- Fekete
Méret
- Univerzális méret
- Szélesség: 88 cm
- Hossz kapucni nélkül: 58 cm
- Kapucni hossza: 98 cm
- Ujjhossz nyaktól: 81 cm
Részletek
- Univerzális méret mindenki számára
- Sherpa belső réteg
- Kapucni, ujjak és zseb
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje alapján)
- Csak hideg levegőn szárítsa
- Nem vasalható, vegyileg nem tisztítható és nem fehéríthető
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ujjas pléd |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5097653725911 |
| ? Termék színe: | Fekete, Piros |
| ? Hosszúság: | 98 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Szélesség: | 88 cm |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Minta: | karácsonyi |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
