TV szekrény DOLCE 180 cm, fehér
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- MDF
Szín
- Fehér enyhe fényességgel
Méretek
- Szélesség: 180 cm
- Mélység: 30 cm
- Teljes magasság: 50 cm
- Szekrény magassága alap nélkül: 40 cm
- Alap magassága: 10 cm
- Alap szélessége: 160 cm
- Bruttó súly: 30 kg
Kialakítás
- 3 fiók
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | TV asztalok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 0755777586836 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Felület: | Fényes |
| ? Mélység: | 30 cm |
| ? Magasság: | 50 cm |
| Anyaga: | MDF |
| Súly: | 30 kg |
| Szélesség: | 180 cm |
| A rögzítés típusa: | Bez nožiček |
| Forma: | Keskeny |
| Tárolóhely: | Szekrényes |
| TV tartó: | Nem |
| Zárás: | Ajtós |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
