LADDER bambusz polc
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
697 Ft-tól akár: –16 %
Fali fém dekoráció pillangó BUTTERFLY 30 cm - több színben
Raktáron
(>10 db)
697 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Fali fém dekoráció pillangó BUTTERFLY 40 cm - több színben
Raktáron
(>10 db)
855 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 044 Ft
–45 %
LUSH dekoratív karácsonyfa szőrmével 41 cm - többféle színben
Raktáron
(>10 db)
1 666 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–44 %
LUSH dekoratív karácsonyfa szőrmével 28 cm - többféle színben
Raktáron
(>10 db)
1 394 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 db mágneses függönykapocs készlet UMBRA, zöld
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
765 Ft
–26 %
Húsvéti fa nyúl WHITE BUNNY 14 cm fehér
Raktáron
(>10 db)
566 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Tealight Mécsestartó HÁZ HOMLOKZAT, piros
Raktáron
(9 db)
3 044 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
493 Ft
–49 %
Drótos függő toll FEATHER DECOR barna - több színben
Raktáron
(>10 db)
249 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 db mágneses függönykapocs készlet UMBRA, világosszürke
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 683 Ft
–8 %
Fali dekoráció BIRDS fotócsipesszel
Raktáron
(>10 db)
1 547 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Bambusz: lakkozott
Méretek
- Szélesség: 70 cm
- Polcok szélessége: 63 cm
- Mélység: 40 cm
- Polcmélység: 18 / 28 / 38 cm
- Magasság: 141 cm
Kialakítás
- 3 polc
- A lakkozott felület véd a nedvességtől
- Lapraszerelt állapotban szállítjuk.
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tavaszi raktársöprés |
|---|---|
| ? Mélység: | 40 cm |
| ? Magasság: | 141 cm |
| Anyaga: | Bambusz |
| Súly: | 3,5 kg |
| Szélesség: | 70 cm |
| Elhelyezés típusa: | Lábakon |
| Tárolóhely: | Polcokkal, Nyitott tárolóhely |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
