Konyharuha TOP minőség 5db
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Konyharuhák ajándékcsomagolásban KÁVÉ 6 db-os készlet
Raktáron
(10 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
LINTERO konyharuhák 50x70 cm, 3 db
Raktáron
(>10 db)
1 173 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Konyhai kötény CHECKS, fehér-fekete
Raktáron
(>10 db)
2 193 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Konyharuhák TESSARO 50x70 cm, 5 db
Raktáron
(>10 db)
1 853 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 683 Ft
–41 %
Konyharuhák LINEA 45x60 cm, 3 db-os készlet - több változatban
Raktáron
(>10 db)
988 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Konyharuhák VESTRA 50x70 cm, 3 db
Raktáron
(>10 db)
1 173 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Konyhai kötény MOOD FOR FOOD, szürke
Raktáron
(>10 db)
2 193 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kéztörlő ajándékcsomagolásban LEVENDULA készlet 6 db
Raktáron
(>10 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
VENKOV konyharuhák ajándékdobozban 6db készlet
Raktáron
(>10 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Konyhai kötény MOOD FOR FOOD, krém színű
Raktáron
(>10 db)
2 193 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
ROSES konyharuhák ajándékdobozban 6db készlet
Raktáron
(>10 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
493 Ft-tól akár: –36 %
Konyharuha Crystal zöld
Raktáron
(>10 db)
493 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Konyharuhák ZAVONA 50x70 cm, 3 db
Raktáron
(>10 db)
1 173 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
CLOVER fekete-fehér konyhai kötény
Raktáron
(9 db)
2 551 Ft
Termék részletes leírása
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Konyharuhák és fogókesztyűk |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605044775 |
| ? Termék színe: | Piros |
| ? Méret: | 50 x 70 cm |
| ? Hosszúság: | 70 cm |
| ? Grammsúly: | 180 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Szélesség: | 50 cm |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
