GINGHAM törlőkendő 60x40 cm, szürke
Kapcsolódó termékek
Akció
1 683 Ft
–42 %
Konyharuhák LINEA 45x60 cm, 3 db-os készlet - több változatban
Raktáron
(>10 db)
961 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Konyhai kötény MOOD FOR FOOD, szürke
Raktáron
(9 db)
2 193 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Konyharuhák ajándékcsomagolásban KÁVÉ 6 db-os készlet
Raktáron
(1 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
KENYÉR törlőkendők ajándékcsomagban készlet 6 db
Raktáron
(>10 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
ROSES konyharuhák ajándékdobozban 6db készlet
Raktáron
(>10 db)
5 934 Ft
Akció
3 214 Ft
–35 %
GRILL AND SERVE alacsony derék kötény ökobőr, fekete
Raktáron
(>10 db)
2 061 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
LINTERO konyharuhák 50x70 cm, 3 db
Raktáron
(>10 db)
1 173 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Konyhai kötény MOOD FOR FOOD, krém színű
Raktáron
(>10 db)
2 193 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Mikroszálas törlőkendő MICROZA 30x40 cm - több színű
Raktáron
(>10 db)
425 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
VENKOV konyharuhák ajándékdobozban 6db készlet
Raktáron
(>10 db)
5 934 Ft
Termék részletes leírása
GINGHAM törlőkendő szürke-fehér kockás változatban praktikus és stílusos kiegészítő minden konyhába. Kiváló minőségű anyagból készült, amely hosszú élettartamot és kiváló nedvszívó képességet biztosít, ideális a mindennapi használatra. A 60x40 cm-es méret tökéletes az edények törlésére és kisebb takarítási feladatokra. A törlőkendő akasztópánttal is el van látva.
Univerzális kialakításának köszönhetően könnyen illeszkedik mind a modern, mind a hagyományos enteriőrökbe. Könnyen kombinálható fából készült kiegészítőkkel vagy pasztell tónusokkal, így harmonikus és otthonos megjelenést teremt.
Anyag
- 70% pamut | 30% poliészter
Szín
- Szürke
Méretek
- Hossz: 60 cm
- Szélesség: 40 cm
- Súly: 0,08 kg
- Csomag méretei: 5 x 5 x 21 cm
Részletek
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C
- Darabszám a csomagban: 1
- Akasztópánttal ellátva
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Konyharuhák és fogókesztyűk |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 7393533124200 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Méret: | 45 x 60 cm |
| ? Hosszúság: | 60 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | Poliészter, Pamut |
| Szélesség: | 40 cm |
| Ár: | Olcsó 2 500 Ft-ig |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
