CLOVER szürke-fehér 2 db-os kesztyűszett mágnessel
Kapcsolódó termékek
Akció
1 683 Ft
–42 %
Konyharuhák LINEA 45x60 cm, 3 db-os készlet - több változatban
Raktáron
(>10 db)
961 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Konyhai kötény MOOD FOR FOOD, szürke
Raktáron
(9 db)
2 193 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Konyharuhák ajándékcsomagolásban KÁVÉ 6 db-os készlet
Raktáron
(1 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
KENYÉR törlőkendők ajándékcsomagban készlet 6 db
Raktáron
(>10 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
VENKOV konyharuhák ajándékdobozban 6db készlet
Raktáron
(>10 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Kéztörlő ajándékcsomagolásban LEVENDULA készlet 6 db
Raktáron
(9 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
LINTERO konyharuhák 50x70 cm, 3 db
Raktáron
(>10 db)
1 173 Ft
Akció
3 214 Ft
–35 %
GRILL AND SERVE alacsony derék kötény ökobőr, fekete
Raktáron
(>10 db)
2 061 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
ROSES konyharuhák ajándékdobozban 6db készlet
Raktáron
(>10 db)
5 934 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 90% poliészter | 10% pamut
Szín
- Szürke
- fehér
Dimenzió
- Szélesség: 18 cm
- Hossza: 27 cm
Kialakítás:
- A készlet jobb és bal kézi fogantyút tartalmaz
- Hurokkal és mágnessel
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Konyharuhák és fogókesztyűk |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér, Szürke |
| ? Méret: | 18 x 27 cm |
| ? Hosszúság: | 27 cm |
| Anyaga: | Poliészter, Pamut |
| Súly: | 0,2 kg |
| Szélesség: | 18 cm |
| Akasztófül: | Igen |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
