2 darabos konyhai fogókesztyű készlet mágnessel MOKA COFFEE, fekete-bézs
Kapcsolódó termékek
Akció
1 683 Ft
–42 %
Konyharuhák LINEA 45x60 cm, 3 db-os készlet - több változatban
Raktáron
(>10 db)
961 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Konyhai kötény MOOD FOR FOOD, szürke
Raktáron
(8 db)
2 193 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Konyharuhák ajándékcsomagolásban KÁVÉ 6 db-os készlet
Raktáron
(1 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
KENYÉR törlőkendők ajándékcsomagban készlet 6 db
Raktáron
(>10 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Konyharuhák ajándékcsomagolásban OLIVE 6 db-os készlet
Raktáron
(>10 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
SZAKÁCS konyharuhák ajándékcsomagolásban 6 db-os készlet
Raktáron
(>10 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
LINTERO konyharuhák 50x70 cm, 3 db
Raktáron
(>10 db)
1 173 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Mikroszálas törlőkendő MICROZA 30x40 cm - több színű
Raktáron
(>10 db)
425 Ft
Akció
3 214 Ft
–35 %
GRILL AND SERVE alacsony derék kötény ökobőr, fekete
Raktáron
(>10 db)
2 061 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Kéztörlő ajándékcsomagolásban LEVENDULA készlet 6 db
Raktáron
(7 db)
5 934 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Külső anyag: 100% poliészter
- Belső anyag: 100% polipropilén
Szín
- Bézs
- Fekete
Méret
- Szélesség: 18 cm
- Hosszúság: 27 cm
Kialakítás:
- A készlet tartalmazza a jobb és bal kesztyűt
- Akasztóval és mágnessel
- Ajánlott mosási hőmérséklet 40°C
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Konyharuhák és fogókesztyűk |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fekete, Bézs |
| ? Hosszúság: | 27 cm |
| Anyaga: | Poliészter, Polipropilén |
| Súly: | 0,2 kg |
| Szélesség: | 18 cm |
| Akasztófül: | Igen |
| Készletek: | Készletek |
| Mágnes: | Mágnessel |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
