Pamut ágynemű kiságyba RACCOON fekete-fehér
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
Az ágyneműk állandó és legelterjedtebb anyaga garantáltan a pamut. A vásárlók nagyra értékelik kiváló jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Így azoknak is alkalmas, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés, és a vasalás szükségessége. Az évek során bevált pamut természetes szál, amelyet a gyapotnövényből nyernek ki, és amely kíméletes az egész test bőréhez.
Anyag
- 100% bio pamut
Szín
- Fehér
- Fekete
Jellemzők
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Ajánlott mosás: hetente, maximum 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 - 60 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt vasalni szükséges
Gyakorlati tanácsok
- Az ágyneműt alaposan mossa ki az első használat előtt
- Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és bekapcsolva mossa
- Használjon az anyagnak és színállóságnak megfelelő mosószert
- Mosás után válassza a kímélő centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülhető az anyag sérülése és a színek fakulása
A csomag tartalma a választott variánstól függően
- Ágynemű 100 x 135 cm: 1 db takaróhuzat 100 x 135 cm | 1 db párnahuzat 40 x 60 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szobák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4251575499621 |
| ? Termék színe: | Fehér, Fekete |
| Ágynemű mérete: | 40 x 60 cm | 100 x 135 cm |
| Ágynemű mintája: | Gyermek, Állatok |
| Ágynemű stílusa: | Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 - 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 40 x 60 cm |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 100 x 135 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Ár: | Olcsó 5 000 Ft-ig |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
