Széktakaró OMBRE 38x38 cm, szürke
Kapcsolódó termékek
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 683 Ft
–41 %
Konyharuhák LINEA 45x60 cm, 3 db-os készlet - több változatban
Raktáron
(>10 db)
988 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
13 586 Ft
–9 %
Műanyag TREGO szék karfákkal, kék
Raktáron
(>10 db)
12 247 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 343 Ft
–47 %
FOOD praktikus tányéralátét 32x47 cm szalvétával 40x40 cm
Raktáron
(>10 db)
711 Ft
Akció
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 193 Ft
–31 %
Szervírozó deszka EGGUNO 20x30 cm
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 384 Ft
–21 %
Fotótapéta ajtóra JUNGLE BRIDGE 86x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 666 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 037 Ft
–37 %
MIOBRILL univerzális otthoni szőnyeg 40x60 cm
Raktáron
(>10 db)
653 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Fali polcok VIREON barna, 2 darabos szett
Raktáron
(>10 db)
2 636 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Fali dekoráció JUDAS MEDAL Ø 58 cm
Raktáron
(>10 db)
5 424 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 214 Ft
–40 %
GRILL AND SERVE alacsony derék kötény ökobőr, fekete
Raktáron
(>10 db)
1 910 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
7 634 Ft
–11 %
SOLA KNIFE késkészlet fa blokkban, 6 db
Raktáron
(>10 db)
6 778 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
PALM pohár bambusz fedéllel és szívószállal 400 ml
Raktáron
(>10 db)
1 853 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 173 Ft
–47 %
Rozsdamentes só- és borsszóró SALPE 7 cm - több színben
Raktáron
(>10 db)
613 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
9 335 Ft
–5 %
Termosz bögre szívószállal TERMOS 1000 ml, szürke
Raktáron
(>10 db)
8 837 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Huzat: Polipamut
- Töltet: 100% poliuretán hab töltet (szivacs)
Szín
- Szürke
- Zöld
- Rózsaszín
Méretek
- Szélesség: 38 cm
- Hosszúság: 38 cm
- Magasság: 8 cm
- Súly: 0,545 kg
Kialakítás
- Praktikus szalagok a támlához rögzítéshez
- Növeli a kényelmet és biztosítja a puhaságot ülés közben
- Megakadályozza a hideg gyors áthatolását
- Védelem a bútor szennyeződése és kopása ellen
- Kültéri használat esetén a széktakarót védeni az esőtől és közvetlen napfénytől
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C (a gyártó címkéje alapján)
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Székpárna |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 3210804883045 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Méret: | 38 x 38 cm |
| ? Hosszúság: | 38 cm |
| ? Magasság: | 8 cm, Magas |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Súly: | 0,545 kg |
| Szélesség: | 38 cm |
| Töltet: | Molitán |
| Rögzítés: | Fűzős |
| Forma: | Négyzet |
| Huzat anyaga: | Poliészter-pamut |
| Minta: | Mintás |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
