Székre való ülőpárna LINGE GREY 37x37 cm, szürke
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Huzat: 100% poliészter
- Töltet: 100% poliuretán hab töltet (szivacs)
Szín
- Szürke
Méretek
- Szélesség: 37 cm
- Hosszúság: 37 cm
- Zsinórok hossza: 32/36 cm
- Magasság: 2 cm
- Súly: 0,18 kg
Kialakítás
- Praktikus zsinórok a támlához való rögzítéshez
- Növeli a kényelmet és puhaságot biztosít ülés közben
- Megakadályozza a hideg gyors áthatolását
- Védelem a bútor szennyeződése és kopása ellen
- Kültéri használatra is alkalmas
- Nem mosható
- Nem tisztítható vegyileg
- Nem fehéríthető
- Nem vasalható
- Szárítógépben szárítani tilos
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Székpárna |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 3210802151016 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Méret: | 37 x 37 cm |
| ? Hosszúság: | 37 cm |
| ? Magasság: | 2 cm, Alacsony |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Súly: | 0,18 kg |
| Szélesség: | 37 cm |
| Töltet: | Molitán |
| Rögzítés: | Fűzős |
| Forma: | Négyzet |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Minta: | Sima |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
