Székpárna LINGE BLUE 37x37 cm, kék
Kapcsolódó termékek
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 683 Ft
–41 %
Konyharuhák LINEA 45x60 cm, 3 db-os készlet - több változatban
Raktáron
(>10 db)
988 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
13 586 Ft
–9 %
Műanyag TREGO szék karfákkal, kék
Raktáron
(>10 db)
12 247 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 343 Ft
–47 %
FOOD praktikus tányéralátét 32x47 cm szalvétával 40x40 cm
Raktáron
(>10 db)
711 Ft
Akció
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 193 Ft
–31 %
Szervírozó deszka EGGUNO 20x30 cm
Raktáron
(>10 db)
1 513 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 384 Ft
–21 %
Fotótapéta ajtóra JUNGLE BRIDGE 86x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 666 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 037 Ft
–37 %
MIOBRILL univerzális otthoni szőnyeg 40x60 cm
Raktáron
(>10 db)
653 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Fali polcok VIREON barna, 2 darabos szett
Raktáron
(>10 db)
2 636 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Fali dekoráció JUDAS MEDAL Ø 58 cm
Raktáron
(>10 db)
5 424 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 214 Ft
–40 %
GRILL AND SERVE alacsony derék kötény ökobőr, fekete
Raktáron
(>10 db)
1 910 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
7 634 Ft
–11 %
SOLA KNIFE késkészlet fa blokkban, 6 db
Raktáron
(>10 db)
6 778 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
PALM pohár bambusz fedéllel és szívószállal 400 ml
Raktáron
(>10 db)
1 853 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 173 Ft
–47 %
Rozsdamentes só- és borsszóró SALPE 7 cm - több színben
Raktáron
(>10 db)
613 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
9 335 Ft
–5 %
Termosz bögre szívószállal TERMOS 1000 ml, szürke
Raktáron
(>10 db)
8 837 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Huzat: 100% poliészter
- Töltet: 100% poliuretán habtöltet (szivacs)
Szín
- Kék
Méretek
- Szélesség: 37 cm
- Hosszúság: 37 cm
- Zsinórok hossza: 30/31 cm
- Magasság: 2 cm
- Súly: 0,18 kg
Kialakítás
- Praktikus zsinórok a háttámlához rögzítéshez
- Növeli a kényelmet és puhaságot biztosít ülés során
- Megakadályozza a hideg gyors behatolását
- Védelem a szennyeződéssel és a bútor kopásával szemben
- Kültéri használatra is alkalmas
- Nem mosható
- Nem vegytisztítható
- Nem fehéríthető
- Nem vasalható
- Szárítógépben szárítani tilos
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Székpárna |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 3210802151016 |
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Méret: | 37 x 37 cm |
| ? Hosszúság: | 37 cm |
| ? Magasság: | 2 cm, Alacsony |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Súly: | 0,18 kg |
| Szélesség: | 37 cm |
| Töltet: | Molitán |
| Rögzítés: | Fűzős |
| Forma: | Négyzet |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Minta: | Sima |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
