Gyorsan száradó XXL strand fürdőlepedő SHELL GEM kék 150 x 210 cm, 100% mikroszál
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% nedvszívó mikroszál
- Súly: 250 g/m²
Méret
- 150 × 210 cm (tolerancia ± 3 %)
Kialakítás és karbantartás
- Puhaságú anyag magas nedvszívóképességgel, amely ugyanakkor gyorsan szárad
- Feltűnő tengeri teknős motívum
- Elegáns és időtálló dizájn
- Extra nagy méret a maximális kényelemért a strandon, napozóágyon és a vízparti pihenésnél
- Homokkal szemben ellenálló
- Ideális utazáshoz
- Ajánlott mosási hőmérséklet legfeljebb 40 °C
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Strandtörölköző |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5902311489961 |
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Méret: | 150 x 210 cm |
| ? Típus: | Törölközők |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,45 kg |
| Kialakítás: | Sokszínű |
| Minta: | Mintával |
| Gyors száradás: | Gyors száradás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
