Gyorsan száradó XL strandfürdőlepedő MARBELLA színes 100 x 180 cm, 100% mikroszál
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% nedvszívó mikroszál
- Gramm súlya: 250 g/m²
- Súly: 450 g
Méret
- 100 × 180 cm (tolerancia ± 3 %)
Kialakítás és karbantartás
- Puha anyag magas nedvszívó képességgel, ami gyorsan szárad
- A csillaghal és kagylók részletes nyomata nagyon élethű
- Elegáns és időtálló motívum
- Bőséges tér a kényelmes fekvéshez a strandon vagy napozóágyon (100 × 180 cm)
- Homokálló
- Ideális utazáshoz
- A javasolt mosási hőmérséklet legfeljebb 40 °C
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyszeresen
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Strandtörölköző |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679835965 |
| ? Termék színe: | Bézs, Kék |
| ? Méret: | 100 x 180 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,45 kg |
| Minta: | Mintával |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
