Gyorsan száradó színes strand fürdőlepedő GOAL 70 x 140 cm, 100% mikroszál
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% nedvszívó mikroszál
- Gramázs: 250 g/m²
Méret
- 70 × 140 cm (tolerancia ± 3 %)
Kialakítás és karbantartás
- Puhán tapintású anyag magas nedvszívó képességgel, ugyanakkor gyorsan szárad
- Részletgazdag focilabda nyomtatás nagyon valósághű
- Elegáns és időtálló motívum
- Elég helyet biztosít a kényelmes fekvésre a strandon és napozóágyon
- Homokálló
- Ideális utazáshoz
- Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C-ig
- Nem fehéríthető, kémiai tisztítás tilos
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Strandtörölköző |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679835651 |
| ? Termék színe: | Szürke, Zöld, Kék |
| ? Méret: | 70 x 140 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,45 kg |
| Minta: | Mintával |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
