Gyorsan száradó strandfürdőlepedő NAUTICA színes 100 x 180 cm, 100% mikroszál
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% nedvszívó mikroszál
- Gramázs: 250 gsm
- Súly: 450 g
Méret
- 100 × 180 cm (tolerancia ± 5 %)
Kialakítás és karbantartás
- Pihe-puha anyag magas nedvszívóképességgel, amely gyorsan szárad
- Részletes nyomtatás kagylókkal és csillaghalakkal, nagyon élethűen hat
- Elegáns és időtlen minta
- Elegendő hely a kényelmes fekvéshez a strandon vagy napozóágyon (100 × 180 cm)
- Homokálló
- Ideális utazáshoz
- Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C-ig
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Strandtörölköző |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679835569 |
| ? Termék színe: | Színes |
| ? Méret: | 100 x 180 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,45 kg |
| Minta: | Mintával |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
