Gyorsan száradó strandfürdőlepedő MARBELLA színes 70 x 140 cm, 100% mikroszál
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyaga
- 100% nedvszívó mikroszál
- Gramázs: 250 gsm
Méret
- 70 × 140 cm (tolerancia ± 3 %)
Kialakítás és karbantartás
- Selymes anyag magas nedvszívóképességgel, amely gyorsan szárad
- A csillaghal és kagylók részletgazdag nyomata nagyon élethű
- Elegáns és időtálló motívum
- Elegendő helyet biztosít a kényelmes strandon vagy napozóágyon való fekvéshez
- Homokálló
- Ideális utazáshoz
- Ajánlott mosási hőmérséklet legfeljebb 40 °C
- Nem fehéríthető, nem tisztítható vegyileg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Strandtörölköző |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679835958 |
| ? Termék színe: | Bézs, Kék |
| ? Méret: | 70 x 140 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,45 kg |
| Minta: | Mintával |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
