Zahradní závěs GARDIO voděodolný 150x200, szürke
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% poliészter
Szín
- Szürke
Méretek ± 5 %
- 150 x 200 cm
- Szélesség: 150 cm
- Magasság: 200 cm
- Rúdhoz való csík szélessége: 6,5 cm (laposan mérve)
Részletek
- Vízálló szövet
- 80% árnyékolás
- Tépőzáras szalagot tartalmaz
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg
- Szárítógépben szárítani tilos
- Alacsony hőmérsékleten vasalható
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sötétítők és függönyök |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5902311490684 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Méret: | 150 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| ? Grammsúly: | 150 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Anyaga: | Poliészter |
| Szélesség: | 150 cm |
| Elhelyezés: | Kültéri |
| Minta: | Egyszínű |
| Fényáteresztő képesség: | Részben sötétítő |
| Méteráru: | Kész |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
