Golyós párna BELLA ALOE VERA 70x90 cm, fehér
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -5% MINUSZ5
54 394 Ft-tól akár: –48 %
IKAROS ágy 90x200 cm, fehér/sonoma tölgy
Raktáron
(>10 db)
28 038 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
6 784 Ft
–30 %
Steppelt vízhatlan matracvédő 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
4 726 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
83 299 Ft-tól akár: –31 %
Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
57 026 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Mako-jersey pamut lepedő LUXORA 90x200 cm világosbarna
Raktáron
(8 db)
4 931 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
FIEN mikroplüss pléd 150x200 cm, világosbarna
Raktáron
(10 db)
5 934 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–13 %
RENSKE szőnyeg 60x90 cm, fekete/tarka
Raktáron
(>10 db)
2 181 Ft
Akció
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
27 035 Ft
–17 %
SALMA szürke oldalasztal tárolókosárral
Raktáron
(>10 db)
22 362 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
5 594 Ft
–33 %
PINNY rózsaszín üveg LED lámpa, 15 cm
Raktáron
(>10 db)
3 734 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
4 064 Ft
–5 %
Memóriahabos párna ALOE VERA DREAM 40x60 cm
Raktáron
(>10 db)
3 837 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
6 206 Ft
–3 %
Steppelt párna STELLA ALOE VERA 70x90 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
6 018 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
4 404 Ft
–2 %
Polštář z dutého vlákna DREAMSOFT 60x80 cm
Raktáron
(>10 db)
4 293 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
6 376 Ft
–2 %
STELLA LEVENDULA ILLATÚ PÁRNA 70x90 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
6 234 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
4 744 Ft
–5 %
BAMBOO DREAM memóriahabos párna 50x70 cm
Raktáron
(>10 db)
4 506 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Anatómiai párna ALOE VERA VISCO 40x60 cm
Raktáron
(>10 db)
5 084 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Felület: 100% mikroszál
- Töltet: 100% poliészter - üreges szálakból készült golyók
- Aloe Vera kivonat
Szín
- Fehér
- Zöld
Méretek
- Szélesség: 70 cm
- Hosszúság: 90 cm
- Súly: 1000 g
Részletek
- Antiallergén
- Puhány
- Tartós
- Könnyű
- Kellemes tapintású
- Ajánlott mosási hőmérséklet: legfeljebb 60 °C fehér mosószerrel
- Ne szárítsa közvetlen napfényen
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Párnák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8592050030608 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | Mikroszál, Üreges szál |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 1 kg |
| Antiallergén: | Igen |
| ? Javasoljuk: | Standard egyszemélyes ágy, Standard franciaágy |
| Allergiások számára: | Allergiások számára |
| Párna tömege: | 1000 g |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
