Mikroszálas párnahuzat TREES & STARS 70x90 cm, zöld
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 90 g/m2
Szín
- Fehér
- Krém
- Bézs
- Zöld
Méretek
- Szélesség: 70 cm
- Hosszúság: 90 cm
- Megjegyzés: A megadott méretek ± 5 cm-rel eltérhetnek
Kialakítás
- Ne fehérítse
- Cipzáras záródás
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 - 40 °C (a gyártó címkéje alapján)
- A csomag 1 db-ot tartalmaz
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Párnahuzatok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 0710535832112 |
| ? Termék színe: | Krém, Zöld |
| ? Hosszúság: | 90 cm |
| ? Grammsúly: | 90 g/m2 |
| ? Típus: | Dekoratív huzatok |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Szélesség: | 70 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| A csomagban lévő db szám: | 1 |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Évszak: | Egész éves |
| Forma: | Téglalap |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Külön párnahuzat |
| Minta: | Fák |
| Stílus: | Modern, Skandináv |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
