Dekoratív párnahuzat KARÁCSONYFÁK 40x40 cm, piros
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% mikroszálas
Szín
- Piros
Mérete
- Szélesség: 40 cm
- Hossza: 40 cm
Kialakítás
- Ne használjon fehérítőt
- Ne szárítsa szárítógépben
- Cipzáros rögzítés
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Párnahuzatok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5793404026053 |
| ? Termék színe: | Piros |
| ? Hosszúság: | 40 cm |
| ? Típus: | Dekoratív huzatok |
| Párna mérete: | 40 x 40 cm |
| Szélesség: | 40 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Forma: | Négyzet |
| Minta: | karácsonyi |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
