Egész évben használható steppelt takaró TRONFELET FLORA 135x200 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Töltet anyaga: Poliészter
- Felületi anyag: Pamut / poliészter
- Gramázs: 759 g/m²
Méret
- Szélesség: 135 cm
- Hosszúság: 200 cm
- Súly: 2050 g
Gyakran kérdezik 🙋
Hogyan gondoskodjunk az egész éves takaróról, hogy minél tovább tartson?
A takarót rendszeresen szellőztesse friss levegőn és rázza fel, hogy megőrizze a bolyhos szálakat. Legfeljebb 60 °C-on mossa, és használjon kímélő mosógélt. Az erős mosóporok károsíthatják a szálakat. A legtöbb vásárló évente kétszer mossa a takarót, ami elegendő a tisztaság és higiénia fenntartásához.
Tipp: Mosás után szárítsa a takarót levegőn, és szárítás közben többször rázza fel, hogy a szálak ne csomósodjanak.
Alkalmas a takaró tavaszra és őszre?
A pamut és poliészter töltet kombinációjának köszönhetően a takaró légáteresztő, ugyanakkor melegen tart. Tavasszal és ősszel optimális hőkomfortot biztosít túlmelegedés nélkül. A könnyű poliészter töltet ideális hőeloszlást biztosít.
Tipp: A maximális kényelem érdekében használjon természetes anyagokból készült ágyneműt, amelyek támogatják a légáteresztést.
A takaró mérete pontos, vagy eltérhet?
A takaró mérete +/- 3%-kal eltérhet, ami textiltermékeknél általános. Ez a különbség azonban nem befolyásolja a takaró funkcionalitását, és szabványos ágynemű használata esetén nem észlelhető.
Tipp: Ha pontos méretre van szüksége, mérje meg a takarót mosás és szárítás után.
Milyen gyakran kell mosni a takarót, hogy higiénikus maradjon?
Javasoljuk, hogy évente kétszer mossa a takarót, lehetőleg tavasszal és ősszel. Ezáltal megszabadul a portól és allergénektől. Szükség esetén gyakrabban is moshatja, de használjon kímélő mosószert.
Tipp: A 60 °C-on történő mosás megbízhatóan eltávolítja a legtöbb allergént és baktériumot.
Kellemes lesz a takaró tapintása is?
A finom pamut felső anyag kellemes tapintást biztosít a bőrön. A poliészterrel való kombináció pedig a takarónak szükséges könnyedséget és rugalmasságot ad. A pamut természetesen puha tapintású, és a takaró kiválóan alkalmas mindennapi használatra.
Tipp: Ha még nagyobb puhaságot szeretne, használjon nagyobb grammsúlyú vagy szatén ágyneműt.
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Paplanok |
|---|---|
| ? Grammsúly: | 759 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Felszín anyaga: | Poliészter, Pamut |
| Súly: | 1,1 kg |
| Paplanhuzat mérete: | 135 x 200 cm |
| Töltet: | Poliészter |
| Antiallergén: | Igen |
| Évszak: | Egész éves |
| ? Javasoljuk: | Standard egyszemélyes ágy |
| Paplan szigetelő képessége: | Meleg |
| Paplan tömege: | 2050 g |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
