Egész évben használható steppelt takaró SELORA 140x200 cm, fehér
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
HAVANA éjjeliszekrény trüffel tölgyfa
Raktáron
(>10 db)
15 116 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
COLORED CATS krém mikroszálas ágyneműhuzat
Raktáron
(2 db)
3 826 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
OXFORD LIGHT rózsaszín függöny 140x250 cm
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
20 234 Ft
–5 %
OTTOMAN tároló puff, szürke
Raktáron
(>10 db)
19 037 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
28 736 Ft
–47 %
TELMINA szürke bambusz polc
Raktáron
(>10 db)
15 138 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
7 056 Ft
–2 %
Egész évben használható tűzött paplan STELLA LAVENDER 140x200 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
6 913 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Hűsítő nyári paplan CELIA, zöld
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Hűsítő nyári paplan CELIA, lazac színű
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
23 788 Ft
–54 %
Luxus egész éves steppelt paplan francia 200x220 cm
Raktáron
(>10 db)
10 831 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Hűsítő nyári paplan ELARIA, rózsaszín
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Egész éves steppelt takaró BELLA LAVENDER 140x200 cm, fehér
Raktáron
(6 db)
11 376 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Hűsítő nyári paplan CELIA, lila
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
SUMMER nyári steppelt paplan 140x200 cm, lila
Raktáron
(>10 db)
6 631 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
11 885 Ft
–31 %
Luxus egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
8 123 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Hűsítő nyári paplan ELARIA, zöld
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft-tól
Termék részletes leírása
Anyag
- Huzat: 100% poliészter
- Töltet: 100% poliészter - üreges szál
Szín
- Fehér mintázattal
Méret
- Szélesség: 140 cm
- Hosszúság: 200 cm
- Grammsúly: 300 g/m2
- Súly: kb. 900 g
Részletek
- Alkalmas allergiásoknak
- Egész éves
- Nem vasalható
- Mosható 40 - 60 °C-on
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Paplanok |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Méret: | 140 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| ? Grammsúly: | 300 g/m2 |
| ? Típus: | Takarók |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 - 60 °C |
| Felszín anyaga: | Poliészter |
| Súly: | 0,4 kg |
| Szélesség: | 140 cm |
| Töltet: | Üreges szál |
| Használat: | Egész éves |
| Allergiások számára: | Allergiások számára |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
