Mikroplüss lepedő BASIC világoslila 200x220 cm
Termék részletes leírása
Pamut lepedő
Klasszikus és továbbra is keresett pamut keverékből készült lepedő, 80% pamut és 20% poliészter arányával, amely kellemes tapintású és kíméletes a bőrhöz. Kedvelt, mert könnyű, légáteresztő és egyben tartósabb a poliészter keverékének köszönhetően. A megfelelő gondozás mellett az anyag hosszú távon megőrzi alakját és színét, és a tiszta pamuthoz képest kevésbé gyűrődik, valamint könnyebben kezelhető. Ideális választás óvodákba, szállodákba és különféle szálláshelyekre.
Anyag
- 80% pamut | 20% poliészter
Méret
- 200 x 220 cm
Szín
- Világoslila
Jellemzők
- A lepedő nem feszíthető
- A lepedő nem gumis
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Ajánlott mosás: minden héten, legalább 14 naponta egyszer
- A lepedőt vasalni szükséges
- Nem ajánlott szárítógépben szárítani
- Az első mosáskor külön mossa!
Csomag tartalma
- 1 db lepedő 200 x 220 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut lepedők 200 x 220 cm |
|---|---|
| ? Termék színe: | Lila |
| ? Méret: | 200 x 220 cm |
| ? Típus: | Franciaágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Anyaga: | 80% pamut | 20% poliészter |
| Súly: | 0,7 kg |
| Gumis: | Nem |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | Nem |
| Szárítógépben szárítható: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
