Pamut ágynemű DENYX szürke
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
A hálószobai textíliák állandó és legelterjedtebb anyaga garantáltan a pamut. A vásárlók nagyra értékelik a kiváló jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért azoknak is megfelelő, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés és az azt követő vasalási igény. Az évek során bevált pamut egy természetes szál, amelyet a gyapotnövényből nyernek, és kíméletes az egész test bőréhez.
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 120 g/m2
Szín
- Szürke
Jellemzők
- Modern és minimalista egyszínű motívum
- Ajánlott mosás: hetente, maximum 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéjének megfelelően)
- Az ágyneműt vasalni kell
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és bekapcsolva
- Használjon az anyagnak és az ágynemű színének megfelelő mosószert
- Az ágynemű mosása után válassza a kíméletes centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülhető az anyag károsodása és a színek fakulása
A csomag tartalma a választott opció szerint
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Szürke |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája: | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa: | Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra, Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
