Pamut ágynemű DENYX fehér szállodai zsebbel
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
A legnépszerűbb és legelterjedtebb ágynemű anyag kétségtelenül a pamut. A vásárlók értékelik annak kiváló jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet, így azoknak is ideális, akik éjszaka jobban izzadnak. Egy lehetséges hátránya lehet a gyűrődés és az ezt követő vasalási igény. Az évek óta bevált pamut természetes szál, amelyet a gyapotnövényből nyernek, és kíméletes a bőr egészéhez.
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 120 g/m2
Szín
- Fehér
Jellemzők
- Egyszínű minta
- Szállodai zsebzár
- Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponta 1x
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és becipzárazva
- Használjon az anyag és szín szerinti megfelelő mosószert
- Mosás után válassza az óvatos centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, így megakadályozza az anyag sérülését és a színek fakulását
A csomag tartalma a választott változattól függően
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 0710535826968 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Grammsúly: | 120 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa: | Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Bújtatós |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
